Penzion ANTONEA – Čistá u Horek

Penzion Antonea vznikl z bývalého loveckého zámečku hraběte Auersperga. Nachází se v malebné vesničce Čistá u Horek v podhůří Krkonoš. Dvouhektarový oplocený areál poskytuje nejen zábavu, ale i možnost aktivního odpočinku. Je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi, sportovní soustředění, letní dětské tábory, předváděcí akce, jazykové kurzy, školení, abiturientské večírky, svatby a podobně.

Ubytování je zajištěno přímo v zámečku ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a v jednom pětilůžkovém apartmánu. Sociální zařízení je na každém patře.

Pro klienty je dále k dispozici tzv. domek pro zahradníka, který byl po kompletní rekonstrukci vybaven jako čtyř- až šestilůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a 2 ložnicemi.Pro turisticky zaměřené klienty jsou k dispozici dvě šestilůžkové chatky (sociální zařízení v hlavní budově) a jedna osmilůžková (s vlastním sociálním zařízením).

Snídaně jsou podávány v restauraci penzionu (kapacita 45 míst) formou švédského stolu. Zde se podávají rovněž večeře a obědy. Klienti mají také k dispozici kuchyňku pro přípravu vlastních jídel. Pergola s krbem a grilem skýtá možnost vyzkoušet si kuchařské umění.

Pro sportovní vyžití je zde k dispozici 11ti metrový vyhřívaný bazén s protiproudem a vířivkou, stolní tenis, šipky a horská kola. Blízkou travnatou louku lze využít ke všem druhům míčových her.

 

www.rancmontara.cz

 

Báječné prázdniny „u tety Dády“
Prázdninové pobyty pro deti od 6 do 10 let. 

Kdy a kde?
Penzion Antonea a farma Montara, Čistá u Horek
5. 7. – 28. 8. 2016, jedno kdy a kolik nocí vaše dítě přijede

Co u nás vaše dítě zažije?
Bazén, stolní tenis, jízdu na koni, rýžování zlata, hledání polodrahokamů, rybaření, hry, táboráky, výlety, pobyt na farmě a péči o zvířata. 

Kapacita a cena?
Kapacita: 20 dětí
Cena: 450 Kč (cena zahrnuje ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, celodenní program). 

Více informací o penzionu a farmě najdete na adresách:
http://krkonose-ubytovani.eu/antonea/
http://krkonose-ubytovani.eu/montara/

Sledujte Dag-mar travel na

2.místo v Ocenění Českých Podnikatelek
Dag-mar travel, s.r.o. - idatabaze.czCestovní kanceláře, agentury a dovolená - idatabaze.cz

Zavolejte nám
+420 602 216 240

Napište nám
info[@]dagmartravel.cz

Spolehlivá firma 2014